Jeigu kartas nuo karto užsukate į mūsų internetinę svetainę, turbūt jau spėjote pastebėti Naujienų skiltį. Nusprendėme joje talpinti mūsų darbą atspindinčius pranešimus. Mes vertiname kiekvieną klientą – tiek dažnai pas mus apsilankantį, tiek naują klientą, kuris dar tik atranda mūsų teikiamas paslaugas. Todėl siekiame būti atviri ir užmegzti dar artimesnį ryšį su pas mus besikreipiančiais vairuotojais.

Mes tai suprantame ir siekiame tapti Jūsų ištikimais pagalbininkais, iškilus nesklandumams. Kad Jums būtų lengviau apsispręsti ir geriau pažintumėte TEMIS autoserviso komandą ir jos atliekamus darbus, kiekvieną savaitę pateiksime vis kitą mūsų autoserviso darbuotojų atlikto užsakymo pavyzdį. Jūs susipažinsite su TEMIS autoserviso darbo kasdienybe. Mūsų nedidelė, bet profesionali komanda atvira Jums ir kviečia susipažinti su jos atliekamais darbais.

Taigi pateikiame Petrui Petraičiui atlikto automobilio remonto ataskaitą:

Užsakovas: Petras Petraitis;

Markė, modelis: Audi A3; 1,9L; dyzelis; 1996m.

Miestas: Vilnius;

Atlikti darbai: patikrinta važiuoklė, atliktas ratų suvedimas, pakeisti kuro ir oro filtrai.

Kaina: klientas kreipėsi dėl ratų suvedimo, prieš jį darant, važiuoklės patikra atlikta nemokamai. Suvedimas klientui kainavo 20 €. Kuro filtras kainavo: 10 €; oro filtras – 9 €.

Atlikus darbus surašėme visų atliktų darbų ataskaitą, įtraukdami darbų bei detalių kainas;

Trumpas aprašymas: klientas skundėsi važiuojant per kelio duobes atsiradusiu lingavimu bei važiuojant automobilio nestabilumu kelyje. Taip pat nusprendė, kad laikas patikrinti, ar dar nereikia keisti oro ir kuro filtrų. Kadangi jie buvo senai nekeisti, pakeitėme juos naujais. Atlikome važiuoklės patikrą ir priekinių ratų suvedimą.

Techniškai tvarkingas kliento automobilis grąžintas tolimesnei eksploatacijai.

Tikimės, jog prireikus vėl kreipsis į mūsų servisą.

Kaip galite matyti iš ataskaitos, mūsų servisui itin svarbi Jūsų vairavimo kokybė, todėl atsižvelgiame į visus Jūsų pastebėjimus ir siekiame, kad mūsų paslaugos būtų atliekamos kokybiškai ir laiku. Todėl nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą ir įrangą.

Visada lauksime Jūsų pas mus servise.