Sveiki, gerbiamieji TEMIS klientai ir tie, kuriems dar neteko pas mus apsilankyti. Nuo šiol, apsilankę mūsų interneto svetainėje, atrasite Naujienų skiltį. Nusprendėme joje talpinti mūsų darbą atspindinčius pranešimus.

Mūsų tikslas – supažindinti savo lankytojus su TEMIS autoserviso darbo kasdienybe. Mes dirbame, siekdami Jums grąžinti vairavimo malonumą, kurį kartais sugadina netikėti gedimai. Mūsų komanda nedidelė bet profesionali, todėl darbai atliekami greitai ir kokybiškai.

Šiandien pateiksime Jums mūsų autoserviso darbuotojų atlikto užsakymo pavyzdį. Jūs turėsite galimybę susipažinti su konkrečių gedimų šalinimu ir netgi jų kaina. Esame atviri savo klientams ir siekiame, kad Jūs, gerbiamieji klientai, geriau mus pažintumėte. Taigi pateikiame Jonui Jonaičiui atlikto automobilio remonto ataskaitą:

Užsakovas: Jonas Jonaitis;

Markė, modelis: Opel Astra; 2005 m.; benzinas;

Miestas: Vilnius;

Atlikti darbai: žibintų reguliavimas; priekiniai stabdžių diskų keitimas; priekinės stabdžių kaladėlių keitimas.

Atlikus darbus surašėme visų atliktų darbų ataskaitą, įtraukdami darbų bei detalių kainas;

Trumpas aprašymas: Klientas skundėsi suprastėjusia stabdymo kokybe ir norėjo sureguliuoti žibintus. Apžiūrėjome jo stabdžių sistemą. Prireikė pakeisti priekinius stabdžių diskus ir priekines stabdžių kaladėles. Savo klientams visada siūlome remontui naudoti tik kokybiškas, patikrintų gamintojų detales, šiuo atveju išvengiant galimų pašalinių garsų stabdant, ar diskų deformacijos, kas dažnai nutinka naudojant pigiausias kaladėles ir diskus, dėl jų prastos sudėties ir kokybės.

Taip pat nuvalėme rūdis nuo stebulės, suportų, sutepėm specialiu tepalu kad kitą kartą ardant dalys nebūtų prikepę ar prirudiję. Sureguliavome žibintus. Klientas liko patenkintas atliktų darbų kokybe ir kaina.

Techniškai tvarkingas kliento automobilis grąžintas tolimesnei eksploatacijai.

Tikimės, jog prireikus vėl kreipsis į mūsų servisą.

TEMIS autoserviso darbuotojams kliento interesai – pagrindinis darbo pamatas. Visada atsižvelgiame į Jūsų norus, taikome lanksčią kainodarą ir kiekvienu automobiliu rūpinamės su išskirtiniu dėmesiu ir atsidavimu atliekamiems darbams. Jūsų automobilis – mums pats svarbiausias!